Energie firemních akcí

Přetváříme vaše potřeby a přání v nabité zážitky.

Konference
Firemní setkání

Dozvědět se více

Filantropické
projekty

Dozvědět se více

Večírky
Oslavy
Galavečery

Dozvědět se více

Podpora
vaší značky

Dozvědět se více

Proč my?

Najdeme pro vás originální řešení

Pečlivě zjišťujeme, co od akce očekáváte, a jak se na ní chcete cítit. Baví nás vytvářet řešení na míru podle zadání, k němuž společně dospějeme.

Nabijeme vás pozitivní energií

Naším uměním je vytvářet příjemné prostředí pro navazování vztahů. Zpět do kanceláře si odvezete společné zážitky a pozitivní emoce.

Na vaší akci si dáme záležet

Baví nás hrát si s detaily, které vás příjemně překvapí. Zároveň se soustředíme na to, aby byla perfektně zvládnutá organizace na místě
i v přípravě akce.

Firemní akce děláme už 25 let

Máme za sebou dlouhou řadu zkušeností
a pozitivních referencí. Víme, kam sáhnout, na co si dát pozor, a čím se nenechat překvapit.

Náš tým

Mgr. Kristýna Šálková

Projektová manažerka

Více informací

Mgr. Kristýna Šálková

Projektová manažerka


Vlastně produktový manažer, ale rádi děláme věci jinak.

Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého, mediální studia na Univerzitě Karlově, Doplňující pedagogické studium na VUT Brno a Studium pro manažery školských a neziskových organizací. Pracovala na poli novinařiny a PR. Později zakotvila u zájmového vzdělávání, pečovala o volný čas dětí, teenagerů i dospělých. V současné době tvoří strategii a posouvá produktovou řadu energie.

 • Silné stránky: Optimismus – protože s úsměvem jde všechno lépe, Profesionalita – protože záleží na tom, aby vše klapalo podle vašich požadavků,Zaměření na detail – protože tvoří celek a dokáže přidat mnoho navíc.
 • Nerada se vzdává a miluje dobré jídlo. Cvičí jógu a je čerstvou maminkou

Mgr. Veronika Panáková

Projektová manažerka

Více informací

Mgr. Veronika Panáková

Projektová manažerka


Specialistka na poli organizování konferencí, které dělá ráda inovativně a kreativně. Pomůže s nastavením obsahu, jeho interaktivním podáním i se zážitkem z celé akce, na kterou účastníci rádi vzpomínají.

V projektovém řízení vám bude pravou rukou, která aktivně přistupuje k inovacím a je zaměřená na dotahování detailů.

Mimo realizaci projektů se v České cestě věnuje HR managementu a to od přijímaní nováčků přes vzdělávání a talent program až po interní komunikaci.

 • Zkušenosti z oboru: Několikaletá praxe ve vzdělávací společnosti top vision s.r.o., kde organizovala odborné konference a fóra, zároveň zkušenost s organizováním domácích i mezinárodních akcí pro Slovenský skauting.

Mgr. Jan Krejčí

Projektový manažer

Více informací

Mgr. Jan Krejčí

Projektový manažer

Zkušenosti načerpal jak dlouholetou praxí v České cestě, tak působení v Prázdninové škole Lipnice. Jeho specialitou jsou akce pro velké skupiny lidí. Rodinné dny, reálné práce při filantropických akcích velké teamspirity. Malé skupiny bere jako odměnu. Spokojené tváře účastníků jej nabíjejí pro další práci.

 • Volný čas tráví se svými dvěma dcerami, můžete jej však také potkat ve včelařské kukle, kterak sleduje toto úžasné společenství.
 • A je-li opravdu volno, rád si vezme do ruky knížku svého oblíbeného autora Terry Pratcheta.

Kristýna Anna Skutková

Projektová manažerka

Více informací

Kristýna Anna Skutková

Projektová manažerka


Je rozený obchodník, odvážný tvůrce a improvizátor. Její energie se šíří rychlostí světla a baví ji rozproudit i velký dav. Zkušenosti čerpá z intenzivní vzdělávací a rozvojové práce s dospělými i dětmi. Je pro ni výzvou tyto dva světy rozvíjet, bavit se v nich a sbírat inspirace pro nová témata v týmových programech.

Zajímavosti: Je hrdá na své osobní výzvy, které dokáže překonat. Věnuje se tanečním projektům, výuce tance dětí i dospělých a swingu!

 • Zkušenosti z oboru: Obchodník v letectví a cestovním ruchu, lektor a instruktor – spolupracuje s řadou firem v tréninkové činnosti obchodu, v prodejních a týmových procesech, projektovém řízení. Specializuje se na týmové programy, do kterých vnáší prvky společné akce, kreativity a pospolitosti. Moderuje zábavné akce a těší ji, když se lidé baví. Teamspirit je pro ni setkáním lidí v netradičním prostředí.
 • Reference:
 • Silné stránky: Je příznivcem činů a zkoumání neznámého. Je energická a pozitivní.

Mgr. Petra Vamberová

Projektová manažerka

Více informací

Mgr. Petra Vamberová

Projektová manažerka

15 let pracovala v Lanovém Centru PROUD Brno, kde organizovala mezinárodní školení, vymýšlela nové produkty a vedla programy pro skupiny všech velikostí i věkových kategorií.

 • Je zároveň lektorka anglického a francouzského jazyka.
 • Ráda hledá s klienty kreativní řešení zpracování jejich zadání a vymýšlí program na míru
 • Specializuje se na akce pro mezinárodní skupiny, filantropy a rodinné dny

Bc. Sabina Bergerová

Projektová manažerka

Více informací

Bc. Sabina Bergerová

Projektová manažerka

Jsem absolventkou oboru Marketingová komunikace a PR na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, v jehož rámci jsem rok studovala také na britské Loughborough University. Těžiště mých pracovních zkušeností pochází z PR agentur (Bison & Rose, PR Café, Allmedia4u). Na PR mě přitom vždy nejvíc bavila organizace tiskových konferencí a firemních akcí.

Klienti říkají

„S Českou cestou rádi opakovaně spolupracujeme při pořádání našich firemních akcí. Jednou z mnoha je například každoroční Family day realizovaný už v letech 2015, 2016 i 2017, který vždy nadchne jak zúčastněné děti, tak dospělé. Víme, že se můžeme spolehnout na to, že celá akce bude promyšlená a perfektně zorganizovaná.“

Jana Tomanová
Plant HR manager | Management | Adient

„Tvoříme zážitky, o kterých si vaši zaměstnanci či obchodní partneři budou ještě dlouho povídat u ranní kávy. Vtáhneme vás do děje, podpoříme osobní vazby, pomůžeme vám sdělit informace hravě a unikátně. Milujeme naši práci, poznáte to vy i váš šéf.“

Kristýna Šálková
Projektová manažerka

Blog

Ferda Action-Track, akce všeho druhu

Teambuilding pro virtuální týmy

Nedostatek lidí na trhu práce

Co přinese firemní event?

Intenzivní trénink emoční polohy leadershipu

Energie pro vaše týmy

Na stromy – nikoliv zpátky, ale vzhůru

Teambuilding na plné sněhové koule

Zobrazit vše

Důvěřují nám

S našimi klienty vytváříme dlouhodobá spojenectví založená na partnerském přístupu.

Dejte nám vědět, co vás zajímá

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle našich zásad zpracování osobních údajů.

Nenechte si ujít inspiraci a odebírejte novinky z našeho blogu

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
našich zásad zpracování osobních údajů.