Připravujeme pro Vás instagramový účet.

Vytváříme zážitky, rozvíjíme dovednosti

Co o nás říkají klienti

S Českou cestou jsme spolupracovali v rámci organizace firemního teambuildingu pro cca 200 zaměstnanců z Čech i ze zahraničních poboček. Akce dopadla na výbornou. Hlavní zásluhu na tom má právě Česká cesta, jejíž zástupci od začátku přistupovali k našemu zadání profesionálně a flexibilně. Doporučili nám atraktivní lokalitu, pestrý program vyhovující genderovému i věkovému složení účastníků, na místě vše precizně připravili a řídili a dále zajistili další nezbytné záležitosti, které jsme požadovali. A to vše ve velmi přátelském duchu a s úsměvem na rtech. Až budeme plánovat obdobnou akci znovu, Českou cestu opět s důvěrou oslovíme.

Ariadni Mouchová ředitelka divize Marketing&ΗR, Elanor spol. s r.o.

Chtěla jsem moc poděkovat za úžasné pondělní školení pro svůj tým. Všichni se vrátili nadšení, plní energie, se spoustou poznatků, které věří, že dokáží použít ve své každodenní práci … a těší se na pokračování! ? Podle toho, co jsem slyšela, tak školení bylo přesně takové, jaké potřebovali – praktické a hravé. Mám z toho obrovskou radost!

Jana Šetková Engineering Manager, LEGO Production s.r.o.

Současná situace nás přivedla k tomu, že jsme poprvé potřebovali využít on-line facilitaci pro náš odborný tým. S Renátou spolupracujeme už rok, ale zatím byly všechny pracovní workshopy naživo. Měli jsme všichni otázku, zda to může fungovat aspoň trochu tak, jak nám to dobře fungovalo do této chvíle. Bylo to pro všechny milé překvapení, že se to podařilo. Dvouhodinové on-line setkání pro 20 lidí mělo spád, bylo interaktivní a dostali jsme se k mnoha problémovým věcem, což jsme potřebovali. Dokázali jsme pojmenovat, co nás v současnosti trápí a navíc, to na náš tým mělo další dopady. Ledy se hnuly a lidi začali věci řešit už sami napřímo bez externí pomoci.

Děkujeme za tuto zkušenost!

Zdeněk Slejška Nadační fond EDUzměna

V září 2019 jsme se pod perfektním vedením České Cesty zúčastnili skvělé teambuildingové akce mimo Prahu. Společnými silami jsme zdolávali překážky, přijímali sportovní výzvy a řešili originální společné úkoly. Po společném večeru, který akci předcházel jsme museli zvládnou pro nás mnohdy nezvládnutelné. Díky vedení lektorů České Cesty pod skvělou koordinací Matěje Cipry se akce opravdu podařila. Za všechny zaměstnance, management společnosti i HR posíláme veliké díky za skvěle prožitý firemní den. Těšíme se na další!

Markéta Krejčí HR Generalist, Bilfinger Tebodin Czech Republic s.r.o.

„Vybrat si správnou agenturu, která Vám zařídí teambuilding na míru – to je vždycky krok do neznáma…
Budou jednání příjemná? Vyjdou vstříc všem mým požadavkům? Budou schopni přinést vlastní nápady? Bude program dostatečně pestrý?…
Z vlastní zkušennosti můžu říct, že na všechny tyto otázky se mi dostalo kladné odpovědi. Zdlouhavá příprava byla vždy v příjemném duchu, veškeré naše připomínky byly zapracovány, ale zároveň i my jsme přijali mnohá doporučení, program jsme měli šitý na míru…

Jednoduše řečeno – vybrat si Českou cestu je rozhodně krok správným směrem!“

Kateřina Trávníčková Regional Communication Coordinator Atlas Copco s.r.o. – Power Technique Business Area
Rozvojový teambuilding - práce s týmy

FIREMNÍ KULTURA

Rozvojový teambuilding - práce s týmy

SPOLUPRÁCE A KOMUNIKACE

Rozvojový teambuilding - práce s týmy

TVORBA A ŘEMESLO

Rozvojový teambuilding - práce s týmy

KONSTRUKČNÍ VÝZVY

Rozvoj firem a jednotlivců

LEADERSHIP AKADEMIE – RAMIRENT

Rozvoj firem a jednotlivců

LIGA MISTRŮ – ROZVOJ FUNKČNÍCH REZERV

Rozvoj firem a jednotlivců

NASTAVENÍ SYSTÉMU VZDĚLÁVÁNÍ

Důvěřují nám

S našimi klienty vytváříme dlouhodobá spojenectví založená na partnerském přístupu.

Sledujte nás na Instagramu

Chcete mít vždy nejnovější informace?

Připravujeme pro Vás instagramový účet.