Naši zákazníci říkají, že co děláme, umíme dobře.

Energie firemních akcí
Filantropická Kola pro Afriku od Veracompu

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Leadership Akademie – RAMIRENT

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Multikulturní workshop pro teamleadery

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Zaměřeno na mistrovství aneb když se z mistrů stanou mistři

Prohlédnout

Zahřálo nás

Naše firma se sídlem v Trnavě prochází za poslední 2 roky významnými změnami, které jsou propojeny s personálními změnami, potřebou osobnostního růstu, změnou firemní kultury a přijímání změn jako takových. Na této transformační cestě nás intenzivně provází Česká cesta, jejíž konzultant se během naší spolupráce stal neformálním členem Trnavského týmu. Spolupráce funguje na profesionálním přístupu, vzájemné důvěře, využívání odborných a hlavně praktických zkušeností. Dosavadní spolupráci hodnotím velmi vysoko a služby týmu Alchymie ROZVOJE České cesty mohu vřele doporučit jakékoliv firmě, která je ochotná a připravená dát svým zaměstnancům prostor pro osobnostní rozvoj a posilovat týmového ducha v rámci společnosti.

Martin Henčl
Robertshaw, a.s. | ředitel společnosti

Společnost Česká Cesta nám realizovala v roce 2018 celoroční program Talent academy a to pro dva směry – manažery a experty. Všechny workshopy byly velmi dobře připravené, zpětná vazba uchazečů byla pozitivní. Na České cestě bych ocenila zejména inovativnost, se kterou programy připravují a osobitost s jakou je realizují.

Michaela Kopelantová
Wüstenrot | HR Business Partner

S Českou cestou jsme mj. realizovali workshopy pro tým vedení výroby, kde máme velmi odlišné osobnosti, dochází k častému jiskření ve vztazích a konfliktům způsobeným neefektivní komunikací. Oceňujeme, že workshopy byly připraveny opravdu přímo na míru. Lektoři si od nás sami získali maximum informací před samotnou realizací; vyslechli příklady situací k jakým u nás v praxi dochází, doptávali se a následně ještě konzultovali možnosti řešení i se svými kolegy z Alchymie rozvoje. Díky workshopu se podařilo diagnostikovat, proč ke konfliktům dochází a tím nastartovat rozvoj zaměstnanců v oblastech, kde to nejvíce potřebují. Zajímavé bylo si při hodnocení kurzu vyslechnout i názor lektorky se zkušenostmi firemního personalisty. Silnou stránkou České cesty je, že lektoři sdílejí zkušenosti navzájem a dokáží tak vytěžit z jejich lektorského týmu maximum. Po této zkušenosti již neváhám zrealizovat workshopy pro jiné pracovní skupiny z naší firmy také s Českou cestou.

Eliška Kurialová
RACIO, s.r.o. | vedoucí úseku lidských zdrojů

S průběhem organizace roadshow jsme byli maximálně spokojeni. Vzhledem k časové náročnosti a každodenní změně zastávek tým České cesty prokázal profesionální přístup a nasazení. Společně s organizačním a produkčním týmem jsme vytvořili skvěle fungující tým a náš projekt tak slavil úspěch. Při každé akci se najdou věci, které se pokazí a pečlivě připravené plány naruší, ale díky pohotovosti projektové manažerky jsme vždy vše zdárně vyřešili, takže ani naši zákazníci, kteří kamion navštívili, nepoznali, že došlo ke komplikacím nebo zádrhelům, které nám přivodili téměř “infarktové stavy” J Byl to vlastně jeden obrovský event, který se táhnul několik týdnů. Děkujeme.

Gabriela Vránková
Atlas Copco Tools Eastern Europe | Communications Manager

S Českou cestou rádi opakovaně spolupracujeme při pořádání našich firemních akcí. Jednou z mnoha je například každoroční Family day realizovaný už v letech 2015, 2016 i 2017, který vždy nadchne jak zúčastněné děti, tak dospělé. Víme, že se můžeme spolehnout na to, že celá akce bude promyšlená a perfektně zorganizovaná.

Jana Tomanová
Plant HR manager, Management, Adient

Tým z České cesty je vždy velmi dobře připraven. Dokážou s úsměvem a profesionálně namotivovat a vtáhnout do hry. Program byl skvěle připraven a zacílen pro naše vedoucí. Komunikace bez jakýchkoliv problémů, na čem se domluvíme, to platí. Z celé akce mám dodnes velmi příjemný pocit a už se těším na další spolupráci.

Radka Stratilová
HR Clerk, Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.

S Českou cestou spolupracujeme dlouhodobě a rádi. Od počátku jsme věděli, že jsme v dobrých rukou. Oceňujeme především schopnost lektorů „nacítit“ naše potřeby. Líbí se nám zařazování herních prvků do workshopů a individuální přístup. Na lektorech je vidět, že je jejich práce opravdu baví 🙂

Zuzana Cholevová
HR Manager, OmnicomMediaGroup

Se společností Česká cesta spolupracujeme již řadu let. Oceňujeme jejich osobní přístup ke každému z našich projektů a vysoké nasazení trenérů. kteří při přípravě tréninků vycházejí z našich potřeb. V posledních dvou letech realizujeme projekt Adaptace nových zaměstnanců. Od nastavení celého systému vzdělávání, až po lektorské dovednosti. Tréninky jsou vedeny velmi záživnou a poutavou formou a získané dovednosti jsou procvičovány na praktických příkladech. Hodnocení jednotlivých kurzů od účastníků je na vysoké úrovni.

Zuzana Každoňová
HR Manager, Europ Assistance, s.r.o.

S Českou cestou jsme spolupracovali v rámci organizace firemního teambuildingu pro cca 200 zaměstnanců z Čech i ze zahraničních poboček. Akce dopadla na výbornou. Hlavní zásluhu na tom má právě Česká cesta, jejíž zástupci od začátku přistupovali k našemu zadání profesionálně a flexibilně. Doporučili nám atraktivní lokalitu, pestrý program vyhovující genderovému i věkovému složení účastníků, na místě vše precizně připravili a řídili a dále zajistili další nezbytné záležitosti, které jsme požadovali. A to vše ve velmi přátelském duchu a s úsměvem na rtech. Až budeme plánovat obdobnou akci znovu, Českou cestu opět s důvěrou oslovíme.

Ariadni Mouchová
ředitelka divize Marketing&ΗR, Elanor spol. s r.o.

Spolupráce s Českou cestou byla výborným rozhodnutím! Od začátku přehledně komunikovali, nabízeli mnoho variant aktivit, při plánování byly všechny dotazy zodpovězeny, během akce byl každý problém dopředu vyřešen.
Byli jsme nadšeni profesionalitou celého týmu i s jakou lehkostí a ladností zvládli tu spoustu práce, abychom si my mohli akci užít!
Díky moc, Česká cesto a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků!

Klára Sekotová
Personal assistent to MD

„Vybrat si správnou agenturu, která Vám zařídí teambuilding na míru – to je vždycky krok do neznáma…
Budou jednání příjemná? Vyjdou vstříc všem mým požadavkům? Budou schopni přinést vlastní nápady? Bude program dostatečně pestrý?…
Z vlastní zkušennosti můžu říct, že na všechny tyto otázky se mi dostalo kladné odpovědi. Zdlouhavá příprava byla vždy v příjemném duchu, veškeré naše připomínky byly zapracovány, ale zároveň i my jsme přijali mnohá doporučení, program jsme měli šitý na míru…

Jednoduše řečeno – vybrat si Českou cestu je rozhodně krok správným směrem!“

Kateřina Trávníčková
Regional Communication Coordinator Atlas Copco s.r.o. – Power Technique Business Area

Chtěla jsem moc poděkovat za úžasné pondělní školení pro svůj tým. Všichni se vrátili nadšení, plní energie, se spoustou poznatků, které věří, že dokáží použít ve své každodenní práci … a těší se na pokračování! ? Podle toho, co jsem slyšela, tak školení bylo přesně takové, jaké potřebovali – praktické a hravé. Mám z toho obrovskou radost!

Jana Šetková
Engineering Manager, LEGO Production s.r.o.

V září 2019 jsme se pod perfektním vedením České Cesty zúčastnili skvělé teambuildingové akce mimo Prahu. Společnými silami jsme zdolávali překážky, přijímali sportovní výzvy a řešili originální společné úkoly. Po společném večeru, který akci předcházel jsme museli zvládnou pro nás mnohdy nezvládnutelné. Díky vedení lektorů České Cesty pod skvělou koordinací Matěje Cipry se akce opravdu podařila. Za všechny zaměstnance, management společnosti i HR posíláme veliké díky za skvěle prožitý firemní den. Těšíme se na další!

Markéta Krejčí
HR Generalist, Bilfinger Tebodin Czech Republic s.r.o.

Současná situace nás přivedla k tomu, že jsme poprvé potřebovali využít on-line facilitaci pro náš odborný tým. S Renátou spolupracujeme už rok, ale zatím byly všechny pracovní workshopy naživo. Měli jsme všichni otázku, zda to může fungovat aspoň trochu tak, jak nám to dobře fungovalo do této chvíle. Bylo to pro všechny milé překvapení, že se to podařilo. Dvouhodinové on-line setkání pro 20 lidí mělo spád, bylo interaktivní a dostali jsme se k mnoha problémovým věcem, což jsme potřebovali. Dokázali jsme pojmenovat, co nás v současnosti trápí a navíc, to na náš tým mělo další dopady. Ledy se hnuly a lidi začali věci řešit už sami napřímo bez externí pomoci.

Děkujeme za tuto zkušenost!

Zdeněk Slejška
Nadační fond EDUzměna

Děkuji Vám a Vašemu týmu za krásně zorganizovanou akci k 30. výročí firmy. Program byl bohatý, vaši lidi ochotní a usměvaví po celou dobu akce.

Eliška Kurialová
vedoucí úseku lidských zdrojů | RACIO, s.r.o.

Kdysi na pedagogické fakultě jsem se díky Ondřeji Hausenblasovi naučil myslet jako učitel. Díky Danielu Drahanskému a jeho manažerské akademii jsem se naučil myslet jako lídr. Už si nekladu otázku, kde vzít tu drzost říkat ostatním, co mají dělat. Místo toho jsem přijal roli člověka, který stanovuje vizi, udává směr a stará se o svůj tým.

Filip Dobrovolný
ředitel střední SCIO školy

Online verze školení Obchodní dovednosti byla jediná varianta, kterou jsme mohli s ohledem na specifickou situaci v zemi využít. Se školením v učebně máme již dlouholeté pozitivní zkušenosti a proto jsem nebyl na pochybách, že Radek zvládne i online verzi skvěle. Velmi pozitivní reakce, které jsme měli na předchozí školení (v učebně), provázely i hodnocení online verzi školení. Radek je velmi charismatický a zkušený školitel. Je pravdou, že online prostor umí bohužel z osobního vjemu mnoho „ukrást“, ale obsahu školení to neuškodilo. Celkově hodnotím školení jako přínosné a stejně tak i naši prodejci.

Daniel Klotz
Marketing a SBCU, Specialized Europe B.V. Czech republic

Alchymie rozvoje
Akademie soft skills v gastru

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Digiteq Automotive s.r.o. (dříve e4t) – vánoční večírek

Prohlédnout

Synergie týmů
Filantropický přesah

Prohlédnout

Energie firemních akcí
HERO – konference

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Volkswagen financial services – vánoční večírek

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Axis Communications s.r.o. – podpora vaší značky

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Relaxace a životní styl

Prohlédnout

Synergie týmů
Hodnoty a postoje

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Atlas Copco – konference

Prohlédnout

Energie firemních akcí
FANUC – rodinný den

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Adient – rodinný den

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Hypoteční banka – filantrop

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Nokian Tyres – filantrop

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Atlas Copco – roadshow

Prohlédnout

Energie firemních akcí
Mylan – teamspirit

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Liga mistrů – Rozvoj funkčních rezerv

Prohlédnout

Synergie týmů
Konstrukční výzvy

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Nová mozaika interního vzdělávání

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Workshopy spokojenosti

Prohlédnout

Alchymie rozvoje
Nastavení systému vzdělávání

Prohlédnout

Synergie týmů
Tvorba a řemeslo

Prohlédnout

Synergie týmů
Týmové dovednosti

Prohlédnout

Synergie týmů
Firemní kultura

Prohlédnout

Synergie týmů
Spolupráce a komunikace

Prohlédnout

Synergie týmů
Lidé a vztahy

Prohlédnout

Důvěřují nám

S našimi klienty vytváříme dlouhodobá spojenectví založená na partnerském přístupu.