Synergie týmů

Ze skupiny jednotlivců tvoříme tým, který se dokáže sám o sebe postarat.

„Vím, jak důležitý je tým, který funguje – ve kterém se lidé znají, respektují se a chtějí společnými silami dosáhnout stanoveného cíle. Jsem rád, že vám v této cestě můžeme pomoci.“

Rostislav Havlíček
Kočí produktové řady

Lidé a vztahy

Dozvědět se více

Spolupráce a komunikace

Dozvědět se více

Hodnoty a postoje

Dozvědět se více

Firemní kultura

Dozvědět se více

Týmové dovednosti

Dozvědět se více

Jak?

Využíváme velmi pestré formy realizace, které působí i na skrytá přání a talenty vašich lidí. Podívejte se o jaké jde.

Více informací

Náš tým

Rostislav Havlíček

Kočí produktové řady

Více informací

Rostislav Havlíček

Kočí produktové řady


Ve společnosti Česká cesta působí od roku 2014 na pozici manažera produktové řady Synergie týmů. Dále se zabývá především rozvojem menších týmů pomocí metody zážitkové pedagogiky a reálných úkolů.

Zajímavosti: Vedle práce v České cestě je dlouholetým skautem a také velitelem výsadkového družstva Aktivních záloh AČR v Chrudimi.

  • Reference: Deloitte.: propojení týmové spolupráce, aktivního odpočinku a vizí společnosti, 2017 Český Aeroholding, a.s.: Talent pool program, 2017 Škoda Auto a.s.: osobnostní typologie, nastartování týmové spolupráce a komunikace 2018 Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.: rozvoj týmové spolupráce a komunikace, 2017, 2018 ČEZ, a.s.: série kurzů Zdravý tým pro jadernou elektrárnu Temelín, 2018 EY: celodenní legendový zážitkový program, 2018
  • Silné stránky: Klade důraz na poctivou kvalitní přípravu a stejně tak je precizní i v jejich realizaci. Akce, které dělá mají styl a potrpí si na detail. Do každého projektu vstupuje s pozitivním přístupem.

Mgr. Zuzana Hájková

Projektová manažerka a lektorka

Více informací

Mgr. Zuzana Hájková

Projektová manažerka a lektorka


Nejčastěji rozvíjí týmy v tématech efektivní spolupráce, otevřené komunikace nebo v tréninku zpětné vazby. Je pro ni důležité, aby kurzy měly přesah do pracovní reality a ukazovaly účastníkům jiné úhly pohledu. Poznáte ji podle úsměvu na tváři a jejího nadšení pro věc.

  • Zkušenosti z oboru: Ve společnosti Česká cesta působí od roku 2014 a je členem produktové řady Synergie týmů. Zabývá se především rozvojem menších týmů pomocí metody zážitkového učení. Vedle práce v České cestě je také instruktorkou neziskové organizace Prázdninová školy Lipnice, ze které Česká cesta vychází a odkud čerpá zkušenosti s různými cílovými skupinami a se zážitkovou metodou. Zároveň je i průvodkyní ve ScioŠkole, kde hledá nové směry ve vzdělávání dětí.
  • Reference: Vibracoustic CZ s.r.o.: podpora leadershipu, 2018 a rozvoj týmové komunikace a spolupráce, 2017 Aero Vodochody, a.s.: facilitace pracovních témat, 2018 a rozvoj týmové komunikace a spolupráce, 2017 Český Aeroholding, a.s.: Teambuilding 2018 a Talent pool program 2017 Škoda Auto: osobnostní typologie, nastartování týmové spolupráce a komunikace 2018 a rozvoj týmové spolupráce, 2017 Carl Zeiss spol., s.r.o.: trénink zpětné vazby, 2017 ABRA Software a.s.: celofiremní eambuilding na oslavu 25 let firmy, 2016 TOMMY STACHI s.r.o., půjčky: rozvoj týmových dovedností, 2016
  • Zajímavosti: Ve svém živlu je v přírodě a v pohybu. Baví ji projíždět se lesem na běžkách nebo na kole, cvičit acrojógu nebo se jen tak vyhřívat na sluníčku. Hraje improvizační divadlo a ráda objevuje nová místa.

Mgr. Michal Dvořák

Lektor

Více informací

Mgr. Michal Dvořák

Lektor


Energický a spolehlivý lektor kladoucí důraz na originalitu a kvalitu. Pomáhá zefektivnit spolupráce a komunikace v týmu, využívat konstruktivní zpětnou vazbu. Jsou mu blízké mezinárodní projekty. Vede kurzy i v anglickém jazyce.

Zajímavosti: Baví ho cestovat po světě, trénovat kung-fu, cvičit s kettlebellem, vzdělávat se a pravidelně meditovat.

  • Zkušenosti z oboru: V České cestě působí od roku 2006. Pro jeho práci jsou typické vtip, kreativita, zaměření na kvalitu a užitek pro účastníky. Baví jej vytvářet a realizovat zcela nové podoby akcí. Vede workshopy na téma kreativita, inovace, mindfulness. V České cestě působí také na pozici produktového specialisty, kde se podílí na vývoji nových programů i metodických materiálů ke vzdělávacím kurzům.
  • Reference: ROCHE: teambuilding pro 150 osob. Zaměření: vnímání se jako jeden tým, nová forma spolupráce, 2017 BOSCH: teambuilding s workshopy, zaměřené na spokojenost zaměstnanců v jejich práci, 2016 GE Aviation: týmová spolupráce napříč odděleními, facilitace zpětné vazby, 2015 Fresh interních trenérů: organizace a vedení části workshopů pro interní trenéry. Zaměření: inspirace, nové trendy ve vzdělávání, 2013-2015 Plzeňský prazdroj: konzultant a realizátor půlročního projektu. Výsledkem byl inovovaný interní šestidenní vzdělávací kurz Sales Academy, 2014 Scio: Gamestorming, workshop zaměřený na různé kreativní techniky, 2014
  • Silné stránky: Pro jeho práci jsou typické vtip, kreativita, zaměření na kvalitu a užitek pro účastníky. Využívá metody Design Thinking, Gamestorming a Mindfulness.

O synergii

V synergickém týmu jsou lidé motivováni dosahovat kvalitních výsledků. Takový tým stojí na pevných osobních vazbách mezi kolegy. Ti neztrácí energii v nedorozuměních, umějí mezi sebou otevřeně komunikovat a sdílet zkušenosti. Radost a humor podporují tvůrčí atmosféru. K takovému týmu směřuje naše práce. Propojujeme firemní cíle, potřeby týmu a individuální schopnosti jednotlivců a nacházíme mezi nimi nimi funkční rovnováhu.

Intenzivní zážitky nejen v přírodě, reálné týmové výzvy, komplexní simulační hry, tréninky improvizace nebo outdoorové expedice přetavíme ve zkušenosti, které využijete v každodenní spolupráci. Za dva dny mimo kancelář se tým rozvine více než za dva měsíce v běžném pracovním rytmu. Silné zážitky rozvíjí nejen dovednosti, ale významně ovlivňují i postoje vašich zaměstnanců.

Proč my?

Věříme, že v kvalitním týmu se práce kolegů násobí.

Každý tým má potenciál, který lze uvolňovat.

Věříme, že spokojení lidé dosahují lepších výsledků.

Úsměvy v kanceláři jsou přidanou hodnotou pro celou firmu.

Věříme v sílu osobní angažovanosti.

Je lepší vzít odpovědnost do vlastních rukou než čekat, jestli to udělá někdo jiný.

Inspirujeme k pozitivním změnám

Jsme vašimi průvodci a rádci na vaší cestě k dobře fungujícími týmu.

Klienti říkají

„Tým z České cesty je vždy velmi dobře připraven. Dokážou s úsměvem a profesionálně namotivovat a vtáhnout do hry. Program byl skvěle připraven a zacílen pro naše vedoucí. Komunikace bez jakýchkoliv problémů, na čem se domluvíme, to platí. Z celé akce mám dodnes velmi příjemný pocit a už se těším na další spolupráci.“

Radka Stratilová
HR Clerk, Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.


Podporujeme to, aby se lidé v týmu dobře znali.
Budujeme fungující vztahy v týmu.
Rozvíjíme efektivní komunikaci a spolupráci v týmu.
Podporujeme společné firemní hodnoty a postoje.
Budujeme vědomí jednoho cíle oproti soutěžení uvnitř týmu.
Pomáháme připravit tým na změny a následně jej i změnami provést.

Blog

Ferda Action-Track, akce všeho druhu

Teambuilding pro virtuální týmy

Nedostatek lidí na trhu práce

Co přinese firemní event?

Intenzivní trénink emoční polohy leadershipu

Energie pro vaše týmy

Na stromy – nikoliv zpátky, ale vzhůru

Teambuilding na plné sněhové koule

Zobrazit vše

Důvěřují nám

S našimi klienty vytváříme dlouhodobá spojenectví založená na partnerském přístupu.

Dejte nám vědět, co vás zajímá

Nenechte si ujít inspiraci a odebírejte novinky z našeho blogu