Synergie týmů

Ze skupiny jednotlivců tvoříme tým, který se dokáže sám o sebe postarat.

„Vím, jak důležitý je tým, který funguje – ve kterém se lidé znají, respektují se a chtějí společnými silami dosáhnout stanoveného cíle. Jsem rád, že vám v této cestě můžeme pomoci.“

Rostislav Havlíček
Projektový manažer

Lidé a vztahy

Dozvědět se více

Spolupráce a komunikace

Dozvědět se více

Hodnoty a postoje

Dozvědět se více

Firemní kultura

Dozvědět se více

Týmové dovednosti

Dozvědět se více

Jak?

Využíváme velmi pestré formy realizace, které působí i na skrytá přání a talenty vašich lidí. Podívejte se, o jaké jde.

Více informací

Náš tým

Rostislav Havlíček

Projektový manažer

Více informací

Rostislav Havlíček

Projektový manažer


Ve společnosti Česká cesta působí od roku 2014 na pozici manažera produktové řady Synergie týmů. Dále se zabývá především rozvojem menších týmů pomocí metody zážitkové pedagogiky a reálných úkolů.

Zajímavosti: Vedle práce v České cestě je dlouholetým skautem a také velitelem výsadkového družstva Aktivních záloh AČR v Chrudimi.

  • Reference: Deloitte.: propojení týmové spolupráce, aktivního odpočinku a vizí společnosti, 2017; Český Aeroholding, a.s.: Talent pool program, 2017; Škoda Auto a.s.: osobnostní typologie, nastartování týmové spolupráce a komunikace, 2018; Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.: rozvoj týmové spolupráce a komunikace, 2017, 2018; ČEZ, a.s.: série kurzů Zdravý tým pro jadernou elektrárnu Temelín, 2018; EY: celodenní legendový zážitkový program, 2018
  • Silné stránky: Klade důraz na poctivou kvalitní přípravu a stejně tak je precizní i v realizaci. Akce, které dělá, mají styl a potrpí si na detail. Do každého projektu vstupuje s pozitivním přístupem.

Mgr. Zuzana Hájková

Projektová manažerka a lektorka

Více informací

Mgr. Zuzana Hájková

Projektová manažerka a lektorka


Nejčastěji rozvíjí týmy v tématech efektivní spolupráce, otevřené komunikace nebo v tréninku zpětné vazby. Je pro ni důležité, aby kurzy měly přesah do pracovní reality a ukazovaly účastníkům jiné úhly pohledu. Poznáte ji podle úsměvu na tváři a jejího nadšení pro věc.

  • Zkušenosti z oboru: Ve společnosti Česká cesta působí od roku 2014 a je členem produktové řady Synergie týmů. Zabývá se především rozvojem menších týmů pomocí metody zážitkového učení. Vedle práce v České cestě je také instruktorkou neziskové organizace Prázdninové školy Lipnice, ze které Česká cesta vychází a odkud čerpá zkušenosti s různými cílovými skupinami a se zážitkovou metodou.
  • Reference: Vibracoustic CZ s.r.o.: podpora leadershipu, 2018 a rozvoj týmové komunikace a spolupráce, 2017; Aero Vodochody, a.s.: facilitace pracovních témat, 2018 a rozvoj týmové komunikace a spolupráce, 2017; Český Aeroholding, a.s.: Teambuilding, 2018 a Talent pool program, 2017; Škoda Auto: osobnostní typologie, nastartování týmové spolupráce a komunikace, 2018 a rozvoj týmové spolupráce, 2017; Carl Zeiss spol., s.r.o.: trénink zpětné vazby, 2017; ABRA Software a.s.: celofiremní teambuilding na oslavu 25 let firmy, 2016; TOMMY STACHI s.r.o., půjčky: rozvoj týmových dovedností, 2016
  • Zajímavosti: Ve svém živlu je v přírodě a v pohybu. Baví ji projíždět se lesem na běžkách nebo na kole, cvičit acrojógu nebo se jen tak vyhřívat na sluníčku. Hraje improvizační divadlo a ráda objevuje nová místa.

Mgr. Michal Dvořák

Lektor

Více informací

Mgr. Michal Dvořák

Lektor


Energický a spolehlivý lektor kladoucí důraz na originalitu a kvalitu. Pomáhá zefektivnit spolupráci a komunikaci v týmu, využívat konstruktivní zpětnou vazbu. Jsou mu blízké mezinárodní projekty. Vede kurzy i v anglickém jazyce.

Zajímavosti: Baví ho cestovat po světě, trénovat kung-fu, cvičit s kettlebellem, vzdělávat se a pravidelně meditovat.

  • Zkušenosti z oboru: V České cestě působí od roku 2006. Baví jej vytvářet a realizovat zcela nové podoby akcí. Vede workshopy na téma kreativita, inovace, mindfulness. V České cestě působí také na pozici produktového specialisty, kde se podílí na vývoji nových programů i metodických materiálů ke vzdělávacím kurzům.
  • Reference: ROCHE: teambuilding pro 150 osob. Zaměření: vnímání se jako jeden tým, nová forma spolupráce, 2017; BOSCH: teambuilding s workshopy, zaměřené na spokojenost zaměstnanců v jejich práci, 2016; GE Aviation: týmová spolupráce napříč odděleními, facilitace zpětné vazby, 2015; Fresh interních trenérů: organizace a vedení části workshopů pro interní trenéry. Zaměření: inspirace, nové trendy ve vzdělávání, 2013-2015; Plzeňský prazdroj: konzultant a realizátor půlročního projektu. Výsledkem byl inovovaný interní šestidenní vzdělávací kurz Sales Academy, 2014; Scio: Gamestorming, workshop zaměřený na různé kreativní techniky, 2014
  • Silné stránky: Pro jeho práci jsou typické vtip, kreativita, zaměření na kvalitu a užitek pro účastníky. Využívá metody Design Thinking, Gamestorming a Mindfulness.

O synergii

V synergickém týmu jsou lidé motivováni dosahovat kvalitních výsledků. Takový tým stojí na pevných osobních vazbách mezi kolegy. Ti neztrácí energii v nedorozuměních, umějí mezi sebou otevřeně komunikovat a sdílet zkušenosti. Radost a humor podporují tvůrčí atmosféru. K takovému týmu směřuje naše práce. Propojujeme firemní cíle, potřeby týmu a individuální schopnosti jednotlivců a nacházíme mezi nimi funkční rovnováhu.

Intenzivní zážitky nejen v přírodě, reálné týmové výzvy, komplexní simulační hry, tréninky improvizace nebo outdoorové expedice přetavíme ve zkušenosti, které využijete v každodenní spolupráci. Za dva dny mimo kancelář se tým rozvine více než za dva měsíce v běžném pracovním rytmu. Silné zážitky rozvíjí nejen dovednosti, ale významně ovlivňují i postoje vašich zaměstnanců.

Proč my?

Věříme, že v kvalitním týmu se práce kolegů násobí.

Každý tým má potenciál, který lze uvolňovat.

Věříme, že spokojení lidé dosahují lepších výsledků.

Úsměvy v kanceláři jsou přidanou hodnotou pro celou firmu.

Věříme v sílu osobní angažovanosti.

Je lepší vzít odpovědnost do vlastních rukou než čekat, jestli to udělá někdo jiný.

Inspirujeme k pozitivním změnám

Jsme vašimi průvodci a rádci na vaší cestě k dobře fungujícími týmu.

Klienti říkají

„Česká cesta umí najít vždy jádro zadání a následně potřeby, o které při rozvoji jednotlivých účastníků potažmo skupin jde. Z toho vychází i vždy perfektně zvolená forma a vlastní realizace jejich aktivit – včetně“ detailů“ typu bezpečnost. Z mého pohledu síla České cesty spočívá v konzistentní práci s konkrétními skupinami, jejich rozvojem a průběžným rozvíjením. Dá se říci, že každou svojí aktivitou posunuje jednotlivce a tudíž celou skupinu neustále vpřed.“

Vojtěch Svoboda
S rozvoje LZ senior, ČEZ, a. s.


Podporujeme to, aby se lidé v týmu dobře znali.
Budujeme fungující vztahy v týmu.
Rozvíjíme efektivní komunikaci a spolupráci v týmu.
Podporujeme společné firemní hodnoty a postoje.
Budujeme vědomí jednoho cíle oproti soutěžení uvnitř týmu.
Pomáháme připravit tým na změny a následně jej i změnami provést.

Blog

Vizualizace: naučíme vás zvýraznit v prezentaci to podstatné

Od simulátoru dojení po konference v Maďarsku

Quo vadis, člověče aneb co mi dala Česká cesta

Be-IN-Team: Rozvojový teamwork bez pohorek a v pohodlí zasedačky

Rok s Českou cestou aneb 5 věcí, které mám ráda

Ferda Action-Track, akce všeho druhu

Teambuilding pro virtuální týmy

Nedostatek lidí na trhu práce

Zobrazit vše

Důvěřují nám

S našimi klienty vytváříme dlouhodobá spojenectví založená na partnerském přístupu.

Dejte nám vědět, co vás zajímá

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle našich zásad zpracování osobních údajů.

Nenechte si ujít inspiraci a odebírejte novinky z našeho blogu

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
našich zásad zpracování osobních údajů.