Synergie týmů

Teambuilding na plné sněhové koule

Léto končí a je pomalu čas připravovat pro váš tým rozvojový program na zimu. Pojďte si ji s námi užít na horách! Vyzvěte váš tým na steč se zimní přírodou. A dokažte si, že se o sebe zvládnete postarat. Vytvoříme program přesně na míru vašich potřeb a vy si budete moci, kromě týmové synergie, užít jemně křupající sníh pod vašimi kroky nebo pohled na zimní krajinu.

3 programové koncepty do zimní přírody

1. TÝM, KTERÝ NESMETE ANI LAVINA

„Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli.”(Helen Keller)

Díl první: "Výcvik horských vůdců"

V první častí programu vás seznámíme s organizací a logistikou práce záchranných týmů:

Co dělat hned a co později, dělba rolí a kompetencí, komunikace vysílačkami mezi dílčími týmy, práce s lavinovými vyhledavači, sondování, vyhrabávání zavaleného, konstrukce nosítek apod. Nabídneme vám i reálnou zkušenost uvíznutí pod sněhem, samozřejmě pod kontrolou zkušených specialistů.

Díl druhý: "Horská služba zasahuje"

Náročný, komplexní úkol, který prověří váš v tým ve schopnosti efektivní a rychlé spolupráce v náročných podmínkách nekompromisní reality.

Žádná pravidla hry, žádná písmenka, žádné body… Hlavní roli hraje ČAS. Je to jediný váš soupeř. Budete dost rychlí? Přežijí? A kolik? Všichni? Vyhrabete alespoň jednoho v tom příliš krátkém limitu, kdy je ještě slušná šance na přežití? Co by se v novinách psalo o vás…?

 

2. ZIMNÍ EXPEDICE

„Jaká je to síla, která nás odvrací od pohodlí známého a nutí nás přijímat nové výzvy, i když víme, že všechna sláva tohoto světa je tak pomíjivá?”(Paolo Coelho)

Zažijete neopakovatelnou zimní cestu, během které se na sebe jako tým podíváte jinýma očima. Budete se vzájemně podporovat během pochodu v místy krásných, ale náročných zimních podmínkách. Odfiltrujete v hlavě nepodstatné od podstatného, soustředíte se jen na zachování tepla, energie a dobré nálady v týmu. Zažijete společnou radost ze zdolání náročné výzvy za významné pomoci dobrého týmového ducha.

3. SNĚHOVÉ TÝMOVÉ UMĚNÍ

„Musíte se postavit za něco většího, než jste vy sami.“ (Jose Antonio Vargas)

Pojďte udělat něco většího. Něco dohromady, jako jeden tým. Něco, co bude přesahovat každodennost. Něco jedinečného. Máme pro vás inspiraci…

Myšlenka. Absolvujete týmový brainstorming. Každý nápad se počítá. Všichni tvoří, nasloucháte si navzájem, stavíte na svých nápadech. Nakonec máte vizi a plán, co chcete realizovat.

Tvorba. Efektivní komunikace a týmová spolupráce jsou klíčem k úspěchu. Každý má svoji roli. Celá skupina vytváří sněhové umělecké dílo. Přesnost, souhra, nadšení.

Zachycení okamžiku. Když jsou všichni a všechno připraveni, začneme točit dronem. Jak to dopadlo? Závěrečná projekce zhotoveného efektu většinou končí obrovskou euforií a pozitivní emoce vydrží týmu i v dalších týdnech.

https://youtu.be/A8neXbXJU2I