Synergie týmů

Na stromy – nikoliv zpátky, ale vzhůru

Je ráno a na nose vás šimrá ranní vánek a první sluneční paprsky prosvítající mezi špičkami stromů, které jsou o poznání blíž, než byly včera. „Dokázali jsme to!“

Věříme, že schopnosti dobře fungujícího a vyladěného týmu jsou daleko větší, než je součet schopností jeho členů. Dokázat se to dá jednoduše – postavit tým před úkol, na který by si nikdo netroufl.

  • Program je koncipován k zvládnutí náročného úkolu – postavení domu na stromech.

Na jeho úspěšné řešení je potřeba zapojení všech zúčastněných, nasazení fyzických i mentálních sil. Skupinu postupně na úkol připravujeme, vybavujeme potřebnými praktickými i teoretickými znalostmi.

  • Zvednout vlastní tělo do výšky jde i jinak, než tvrdým tréninkem v posilovně.

Stačí správně poskládat pár kladek, lan a karabin a výtah je na světě. Zapojením mentální i fyzické šikovnosti sestrojíte kladkostroj, který pak použijete jako výtah na plošinu domu.

  • Bezpečnost je důležitým atributem každého projektu, nejen těch ve výšce.

Proto je v kompetenci řídícího týmu, který má k dispozici podporu našich školených lektorů. Bezpečnost má nejvyšší prioritu a k její naplnění poskytujeme nadstandardní zdroje.

  • Večeře po dobře odvedené práci si zaslouží pozornost.

Bude se odehrávat na novém místě, které jsme právě dokončili. Ti, kdo vydrželi až do pozdních hodin „na stromech“ a rádi by prodloužili jedinečný zážitek z výšky ještě déle, mají možnost v domech přespat."Chtěla bych vám poděkovat za bezvadnou akci. To, jak se stavíte k vaší práci je obdivuhodné a je vidět, že vás to baví a užíváte si to. Na druhé straně oceňuji profesionální a striktní přístup k bezpečnosti. S tímto pocitem jsem dokázala vylézt na strom a páchat tam další činnost, což jsem si na začátku neuměla ani představit (i když pro někoho to je banalita, pro mě není). Pocit, že se můžu po sté zeptat na tu samou věc a nikdo neprotočí panenky vzhůru k nebi, byl k nezaplacení uklidňující. Navíc v situaci, kdy máme společně vybudovat něco, co musí přes noc vydržet, protože na tom plánuje spát polovina členů týmu. Přespání na vybudované plošině bylo pro mě – městského člověka – tak jiné a pozitivní, že jsem doma manželovi navrhovala prodat byt a jít bydlet do lesa. Jsem ráda, že jsem přenocování mimo pohodlí postele zažila. S vámi se dalo mluvit o všem a vzbuzujete ve mně pocit, že nic není problém a vždy se dá najít řešení. Mám tuto vlastnost u ostatních lidí moc ráda. Závěrem bych chtěla říci, že jsme si to všichni (i přes počáteční obavy z toho, že nestačí vylézt na strom, ale ještě tam něco budovat) bezvadně užili a budeme rádi, když se budeme moci potkat při další příležitosti." Petra

Přečtěte si VÍCE ZDE (klik)

https://youtu.be/NDjcxseu8-Q