Synergie týmů

Ferda Action-Track, akce všeho druhu

Propojení reálného světa s virtuálním, strategické úkoly, skvělá navigace na tajný závod nebo zábavný procházkový kvíz. To vše nabízí aplikace Action-Track, kterou úspěšně využíváme v našich programech.

Jak to funguje?

Action-Track využívá GPS souřadnice a QR kódy k navigování hráčů po reálných či virtuálních bodech. Lidé se tak velmi snadno orientují v herním prostředí rozkládajícím se v přírodě, městě, venkovním i vnitřním areálu.

Hráč se na svém telefonu nebo tabletu přihlásí do konkrétní hry, kde vidí v mapě všechny body jednotlivých stanovišť nebo navigaci pro danou trasu. Aplikace zobrazuje také pohyb ostatních hráčům, a díky tomu můžete při hře volit správnou soutěžní taktiku.

https://youtu.be/yUj3WjUwIy0

Co všechno s Action-Trackem umíme?

Navigací ale využití Action-Tracku rozhodně nekončí. Umí pracovat téměř s jakýmkoliv obsahem. Díky tomu pro vás připravíme interaktivní Treasure Hunt, ve kterém se ponoříte do napínavého příběhu, kde vás indicie dovedou až k ukrytému pokladu.

Neméně zajímavé jsou interaktivní strategické hry, ve kterých na vás čekají desítky různých stanovišť, a ke splnění cíle je třeba využít vše, co můžete. Týmovou spolupráci, správné rozdělení zdrojů a sil, agilní přístup k řešení úkolů, a také bedlivě sledovat strategii soupeře.

A pokud toužíte po klidnější variantě týmové zábavy, i tu s pomocí aplikace zrealizujeme. Díky procházkovému kvízu navštívíte zajímavá místa a získáte o nich nové informace. Navíc můžete podpořit i osobní vztahy ve firmě, když do kvízových úkolů a otázek zařadíte zajímavosti ze života vašich kolegů, které byste se při jiné příležitosti jen tak nedozvěděli.

To je jen několik možností využití této aplikace, která už rok baví naše klienty a baví i nás, neboť její využití na míru potřebám klienta stále rozšiřujeme.