Energie firemních akcí

Co přinese firemní event?

ODMĚNA FORMOU ZÁŽITKU. VYTVOŘÍME PRO VÁŠ TÝM SPOLEČNÉ CHVÍLE, NA KTERÉ BUDETE RÁDI VZPOMÍNAT. NABÍDNEME VÁM LOKALITU, VE KTERÉ VÁM BUDE DOBŘE, S PROGRAMEM, KDE SI KAŽDÝ NAJDE TO, CO HO ZAUJME. BEZ ROZVOJE, BEZ TLAKU NA VÝKON, PROSTĚ DEN, KDY VÁM BUDE DOBŘE. SPOLU.
CHCETE SI UŽÍT DEN NA FARMĚ – DÁME VÁM TRAKTOR, TĚSTO NA HOUSKY A PEC

Vyzkoušíte si balení slámy, ale třeba i balení holek s vlastnoručně vyrobeným perníkovým srdcem. Můžete míchat marmeládu, nebo se zamíchat do souboje v sekání dříví a stavění ježka. Taky se můžete rozplynout nad vůní čerstvého bylinkového mýdla, stejně jako nad čerstvě upečenou domácí houskou v peci. Uzrajete v tradici jako čerstvě vyrobený sýr, který si odnesete. Možná to zní jako tvrdá dřina, ale vlastně to je velká zábava.

CHCETE ZAŽÍT JIŽNÍ MORAVU – NAUČÍME VÁS TAHAT KOŠTÝŘEM, LISOVAT VÍNO A ROZPOZNAT VŮNĚ VE VÍNĚ

Jižní Morava a její genius loci. Pálava, vinohrady, malebné vesnice, škvarková pomazánka, cimbálka a víno – to především. Vyzkoušejte si vinobraní – nejkrásnější část vinařova roku. Naučte se tahat koštýřem, lisovat víno a poznejte vůně, které se dají ve víně nalézt. Nebo si užijte výlet na koloběžce s vinařskými aktivitami na trase. Poznáte místní kraj i tradice. A večírek? Na Moravě jedině s degustací a cimbálkou.

V NAŠÍ PALETĚ ZÁŽITKŮ JSOU I RODINNÉ DNY. PRO VAŠE LIDI VYTVOŘÍTE PŘÍLEŽITOST BÝT SPOLU A ZÁROVEŇ SE SVÝMI RODINAMI. NAVÁZAT VZTAHY NA ÚROVNI DĚTÍ A MANŽELEK. VAŠÍ FIRMĚ PŘINESETE PROHLOUBENÍ LOAJALITY ZAMĚSTNANCŮ A JEJICH PARTNERŮ. A HLAVNĚ – ZAŽIJETE MOC FAJN DEN VENKU, S PŘÍJEMNOU HUDBOU, SKVĚLÝM JÍDLEM A AKTIVITAMI PRO VELKÉ I MALÉ.

CHCETE SE VZNÁŠET NEBO PROLÉTNOUT NAD ZEMÍ – DOPŘEJEME VÁM A VAŠIM DĚTEM PŘEHLÍDKU VZDUŠNÝCH AKTIVIT

Všechno lítá, co peří má. Dětská říkanka, které jsme dali nový rozměr. Může to mít i křídla, motor, péra, baterky, nebo do toho prostě dáte vlastní energii. Co vám zaručíme, je celodenní (prů) let. Když budete chtít, tak i balonem, abychom to měli z nadhledu! Vyhlídky z vrtulníku, trampolíny, skákacích bot, nebo třeba opřeni o chodidla partnera při acro joze. Jistým výsledkem bude vítr ve vlasech, adrenalin v těle a pocit, že skutečně letíte. Tento program doporučujeme všem velkým i malým letcům. Mrakům zdar!

CHCETE VYZKOUŠET TRADIČNÍ ŘEMESLA – PŘIVEZEME VÁM KOVÁRNU, UVAŘÍME SPOLU MARMELÁDU NEBO SI VYŘEŽETE VLASTNÍ NŮŽ

Tati, a jak se dřív pekl chleba? A babi, jak se dřív praly košile a šily sukně? Mami, jak se vařily marmelády? A dědo, tu fajfku sis vyrobil sám?

To můžou být všetečné otázky vašich dětí, na které známe odpověď. My umíme kovat, vařit marmelády tradičním způsobem, vyřezávat nebo třeba plést košíky a vyrábět sýr. A tohle všechno vás společně naučíme. Navíc, u nás platí VVV (všechny výrobky vydáme)! Takže odejdete třeba s vlastnoručně upečeným chlebem, který bude vonět až domů.