Martin Kouřil

Projektový manažer

Martin Kouřil

Projektový manažer

Věří, že i v dnešní rychlé a stresující době se dají věci dělat kvalitně a bez zbytečných nepříjemností v komunikaci. Vždy se snaží dělat práci s nadšením a nápady a ne jen aby byla hotová.

  • Zkušenosti z oboru: Již od svých patnácti let působil v organizačních týmech eventů a velkých akcí. Velice brzy se pak začal zajímat o akce vzdělávací a zážitkové, kterými často prochází jako účastník i organizátor.
  • Silné stránky: Pod heslem „Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby“ přistupuje vždy s dobrou náladou a kreativitou ke každému úkolu. Když se věci nedaří, jak plánoval, neztrácí hlavu a improvizuje.
  • Zajímavosti: Nepohrdne žádným sportem. Nejraději objevuje ty méně tradiční jako například windsurfing, flyboarding či canyoning.

M.A. Jana Šachtová

Lektorka a projektová manažerka

M.A. Jana Šachtová

Lektorka a projektová manažerka

Lektorka, příležitostná obchodnice a germanofilka. V České cestě působí od roku 2006 a nejvíce ji naplňují organizačně náročné akce a neotřelé novinky. Při práci s lidmi uplatňuje také dovednosti získané během dvouletého výcviku Gestalt terapie a ročního dramaterapeutického výcviku. Baví ji vymýšlení konceptů vzdělávacích programů, plánování a organizace školení, kurzů a jiných akcí, psychologická literatura a tlumočení. Má ráda adrenalin, laškování a vtipný lidi, miluje krupicovou kaši a nesnáší chození okolo horké kaše. Snaží se držet hesla: „Když se nerozhodnu jinak, dokážu cokoliv!“ Zajímavosti: Vystudovala Philips-Universität Marburg v Německu, kde také na katedře Evropské etnologie vedla kurzy česko-německých a německo-španělských vztahů. Studovala v Madridu i v Londýně. Dlouhodobě se věnuje akrobacii, herectví, bootcampu, improvizačnímu divadlu, nejrůznějším projektům a marketingu v oblasti módy.

  • Zkušenosti z oboru: Více než 10 let v lektorském prostředí. Zkušenosti čerpala především z dlouholetého působení v Prázdninové škole Lipnice, kde je taktéž šéfinstruktorkou kurzů a dlouhodobých projektů.
  • Reference: Kaufland Česká republika, Arbes Technologies, Fincentrum, Goethe Institut Prag, Mann Hummel, Mondi Štětí, Wrigley.
  • Silné stránky: Je energická, dokáže nadchnout sebe i ostatní, na každém svém projektu pracuje na 100 %, mluví plynně německy.

Mgr. Kristýna Šálková

Projektová manažerka

Mgr. Kristýna Šálková

Projektová manažerka


Pracovala na poli novinařiny a PR, později zakotvila u zájmového vzdělávání, pečovala o volný čas dětí, teenagerů i dospělých. V České cestě začala působit v roce 2014 jako manažerka produktové řady Energie a realizátorka akcí. V současné době se věnuje svým mateřským povinnostem, ale velmi ráda si na několik hodin týdně odskočí k práci, která jí dělá radost.

  • Silné stránky: Optimismus – protože s úsměvem jde všechno lépe, Profesionalita – protože záleží na tom, aby vše klapalo podle vašich požadavků, Zaměření na detail – protože tvoří celek a dokáže přidat mnoho navíc.
  • Nerada se vzdává, miluje dobré jídlo, cvičí jógu a je čerstvou maminkou.

Mgr. Jan Krejčí

Projektový manažer

Mgr. Jan Krejčí

Projektový manažer

Zkušenosti načerpal jak dlouholetou praxí v České cestě, tak působením v Prázdninové škole Lipnice. Jeho specialitou jsou akce pro velké skupiny lidí. Rodinné dny, reálné práce při filantropických akcích, velké teamspirity. Malé skupiny bere jako odměnu. Spokojené tváře účastníků jej nabíjejí pro další práci.

  • Volný čas tráví se svými dvěma dcerami, můžete jej však také potkat ve včelařské kukle, kterak sleduje toto úžasné společenství.
  • A je-li opravdu volno, rád si vezme do ruky knížku svého oblíbeného autora Terry Pratcheta.

Jana Tomanová
Plant HR manager | Management | Adient

Kristýna Šálková
Projektová manažerka

Blog

Jak na anti-covid večírek aneb 2xO večírek

Jsi tady nejzkušenější. Budeš šéfem! Aneb jak na rozvoj liniových manažerů

Fištrón aneb o pohár České cesty v týmovém víceboji

Pochopením odlišností od frustrace k fascinaci aneb jak pracujeme s MBTI

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle našich zásad zpracování osobních údajů.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
našich zásad zpracování osobních údajů.