Ing. Jan Marek
Výkonný ředitel a jednatel společnosti

0
0
0
0

Ing. Jan Marek

Výkonný ředitel a jednatel společnosti

Ing. Jan Marek

Výkonný ředitel a jednatel společnosti

Smysluplnost, proaktivita, naslouchání, radost, humor, výkon, pohyb. Honza má rád lidi kolem sebe a oni mají rádi jeho. V České cestě našel seberealizaci. V soukromí jsou jeho vášní sport a rodina, zejména jeho děti, ideálně v kombinaci.

 • osmnáct let zkušeností v oboru – eventy i vzdělávací akce
 • silné stránky: houževnatost, odvaha, trénink sales skills
 • zajímavosti: maraton, mont blanc, matterhorn, letitá snaha o kytaru a rytmiku, dobročinnost

Ing. Anna Bulínová Köhlerová

Produkční manažerka

Ing. Anna Bulínová Köhlerová

Produkční manažerka


Snaží se být neustále pozitivní a dobíjet ostatní okolo sebe.

Zajímavosti: každou volnou chvíli tráví se svou dcerou, pokud má ovšem čas je absolutní filmofil, žádný film jí neuteče.

 • Zkušenosti z oboru: Několikaletá praxe na úrovni pořádání festivalů, koncertů a jiných společenských akcí. Tour managering kapel a souborů.
 • Silné stránky: odhodlání učit se stále nové věci, rychlé zorientování v prostoru,chuť jít do akce

PhDr. Mgr. Josef Regner

HR manager, Lektor, konzultant

PhDr. Mgr. Josef Regner

HR manager, Lektor, konzultant


Vedle práce HR manažera se jako lektor zaměřuje zejména na témata leadershipu, zpětné vazby, řešení konfliktů a týmové spolupráce. Často facilituje řešení vnitrofiremních témat. Rozvíjí metodiku assessment a development centra. Je jedním ze spoluautorů projektu Pegas – manažerského rozvoje s koňmi.

Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou, na zahradě či v kuchyni, při hudbě nebo čínském cvičení taiči.

 • Zkušenosti z oboru: Vystudoval psychologii, prošel psychoterapeutickým výcvikem (SUR), výcvikem Dynamické diagnostiky v poradenské praxi a dalšími kurzy. Ve vedení tréninků a kurzů má více než 15i letou praxi. Pracuje také jako psycholog a psychoterapeut
 • Reference: Aperam Stainless Services & Solutions Tubes CZ, Český Aeroholding, a. s., ČEZ, ČSOB, a. s., FLEETCOR CZ, CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o., GZ Media, a.s., Hypoteční banka, a.s., KOSTAL Kontakt Systeme GmbH, LEGO Production s.r.o., Metrostav a.s., SanSwiss s.r.o., Siemens, s.r.o., TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o.), Wüstenrot – stavební spořitelna, a.s.
 • Silné stránky: Při práci propojuje dlouholeté zkušenosti, spolehlivost, zodpovědnost, energii a nadšení.

Mgr. Michal Kulka

Key account manager

Mgr. Michal Kulka

Key account manager


Cestování, zdravé jídlo a sport jsou věci, které Michalovi přirostly k srdci a bez nich si život nedovede představit. Michal si hledá výzvy nejen v pracovním prostředí, ale i mimo něj. Rád realizuje smysluplné projekty, které jsou firmám – jednotlivcům přínosem nejen v pracovním životě. Aktuálně je jeho novým projektem rodinný život 🙂

Zajímavosti: Michal zdárně absolvoval netradiční sportovní expedice na hranici myslitelnosti. Jako je byla Tour de France (http://www.kickfrance2013.com/) a Giro de Italia (http://www.kickitaly2017.com/) na koloběžce. Což bylo 3.600 Km v 21 dnech.

Michal se stále realizuje též v běžeckém závodění (maraton pod 3 hodiny, 800 m pod 1:52 vteřin), též i závodním koloběhu (mistr světa v různých disciplínách).

 • Zkušenosti z oboru: Více než 10 let v konzultantském a obchodním prostředí. Průměrný počet 130 prodaných a zrealizovaných projektů v kalendářním roce.
 • Reference: Mezi dlouhodobé klienty o které se Michal stará, patří Škoda auto, Siemens, Nokian Tyres, EY, Scio
 • Silné stránky: Osobní a lidský přístup k obchodu, péče a vděčnost za příjemnou komunikaci. Dej a bude ti dáno…

M.A. Jana Šachtová

Lektorka a projektová manažerka

M.A. Jana Šachtová

Lektorka a projektová manažerka


Lektorka, příležitostná obchodnice a germanofilka. V České cestě působí od roku 2006 a nejvíce ji naplňují organizačně náročné akce a neotřelé novinky. Při práci s lidmi uplatňuje také dovednosti získané během dvouletého výcviku Gestalt terapie a ročního dramaterapeutického výcviku.

Baví ji vymýšlení konceptů vzdělávacích programů, plánování a organizace školení, kurzů a jiných akcí, psychologická literatura a tlumočení.

Má ráda adrenalin, laškování a vtipný lidi, miluje krupicovou kaši a nesnáší chození okolo horké kaše. Snaží se držet hesla: „Když se nerozhodnu jinak, dokážu cokoliv!“

Zajímavosti: Vystudovala Philips-Universität Marburg v Německu, kde také na katedře Evropské etnologie vedla kurzy česko-německých a německo-španělských vztahů. Studovala v Madridu i v Londýně. Dlouhodobě se věnuje akrobacii, herectví, bootcampu, improvizačnímu divadlu, nejrůznějším projektům a marketingu v oblasti módy.

 • Zkušenosti z oboru: Více než 10 let v lektorském prostředí. Zkušenosti čerpala především z dlouholetého působení v Prázdninové škole Lipnice, kde je taktéž šéfinstruktorkou kurzů a dlouhodobých projektů.
 • Reference: Kaufland Česká republika v.o.s., Arbes Technologies, s.r.o., Fincentrum a.s., Goethe Institut Prag, Mann Hummel, Mondi Štětí, Wrigley s.r.o.
 • Silné stránky: Je energická, dokáže nadchnout sebe i ostatní, na každém svém projektu pracuje na 100%, mluví plynně německy.

Martin Kouřil

Projektový manažer

Martin Kouřil

Projektový manažer

Věří, že i v dnešní rychlé a stresující době se dají věci dělat kvalitně a bez zbytečných nepříjemností v komunikaci. Vždy se snaží dělat práci s nadšením a nápady a ne jen aby byla hotová.

 • Zkušenosti z oboru: Již od svých patnácti let působil v organizačních týmech eventů a velkých akcí. Velice brzy se pak začal zajímat o akce vzdělávací a zážitkové, kterými často prochází jako účastník i organizátor.
 • Silné stránky: Pod heslem „Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby“ přistupuje vždy s dobrou náladou a kreativitou ke každému úkolu. Když se věci nedaří, jak plánoval, neztrácí hlavu a improvizuje.
 • Zajímavosti: Nepohrdne žádným sportem. Nejraději objevuje ty méně tradiční jako například windsurfing, flyboarding či canyoning

Tereza Hoppová

Manažerka skladu

Tereza Hoppová

Manažerka skladu


Přes to, že je zlatnice a vystudovala výtvarnou výchovu a historii, je v České cestě jako ryba ve vodě. Nejen, že se stará o sklad, ale nadšeně se vrhá i do psaní nabídek.

Je lektorkou výtvarných ateliérů a vedoucí a animátorkou na dětských letních táborech, práce s dětmi je něco, co ji opravdu naplňuje. A když zrovna neučí, nepíše nebo nekreslí návrhy na šperky, patrně brouzdá po českých horách.

 • Zkušenosti: Nejvíce zkušeností si přinesla z Golf Club Praha, kde byla podporou vedení a organizovala golfové turnaje a večírky. Nemálo si toho také odnesla z NIKE, kde byla součástí management týmu. Jako největší zkušenost považuje 10 let strávených na táborech a to v různých rolích, ať jako pravá ruka vedoucího oddílu, programový vedoucí nebo zástup hlavase.

Yvona Krouská

Asistentka provozního oddělení

Yvona Krouská

Asistentka provozního oddělení


Po mnoha letech ve vedoucích pozicích a v podnikání, si přímo užívá přátelskou atmosféru v báječném, kreativním a inspirativním mladém kolektivu.

Na svých bedrech má vše kolem firemních financí a administrativní chod provozního oddělení.

Jako nejstarší článek kolektivu už ví, že v tom fofru je potřeba i relaxace, takže svůj volný čas se snaží dělit mezi cestování a vnoučata, případně spojit obojí dohromady.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle našich zásad zpracování osobních údajů.