Připravujeme pro Vás instagramový účet.

O nás

O České cestě

Když se před třiceti lety začala rozvíjet česká ekonomika, my rozvíjeli trh zážitkové pedagogiky. Díky spojení s Prázdninovou školou Lipnice, z.s., (www.psl.cz) jsme k tomu měli vynikající předpoklady. Firmu jsme postavili od základů sami a s vlastním kapitálem. Jsme původně z různých oborů, postupně jsme se však specializovali a společně propadli vášni pomáhat firmám s mezilidskými vztahy a komunikací uvnitř i ve svém okolí. Udržitelně rosteme v podstatě od začátku až do současnosti. Ekonomická krize před několika lety nás sice přibrzdila, ale nezastavila.

Naše služby aktuálně členíme do tří, na sebe logicky navazujících produktových řad. Nezřídka naši klienti využívají právě tuto naši unikátní schopnost – připravit širokou paletu řešení pro různé potřeby v oblasti práce s lidmi. Společně tak těžíme z hlubší znalosti kontextu dané situace ve firmě. Jsme malá firma, ale dokážeme velké věci.

30
Let zkušeností
1 000 +
Spokojených klientů
52
Zaměstnanců
400
Akcí ročně

Naše hodnoty

Osobitost / Kvalita

Umíme zprostředkovat prožitek opravdovosti. Jsme autentičtí a uvěřitelní. Středem našeho zájmu je spokojený člověk, klient i každý z nás. Intenzivně pracujeme se zpětnou vazbou, učíme se i z těch nejmenších chyb. Ručíme za kvalitu dlouholetou tradicí a odborností.

Radost / Smysluplnost

Přinášíme energii, inspiraci a hravost. Probouzíme v lidech chuť rozvíjet se, jít kupředu, vidět cesty, ne překážky. Smysl dáváme celku i maličkostem. Z naší práce máme radost a jsme na ní hrdí.

Odvaha / Odpovědnost

Hledáme a realizujeme originální řešení, pravidelně věnujeme energii inovacím. Stojíme si za tím, co děláme. Rizika řídíme zdravým rozumem díky bohatým zkušenostem. Jsme odpovědní k přírodě i ke společnosti.

Svoboda / Férovost

Vyznáváme partnerský přístup ke klientům, ale i k sobě navzájem. Opíráme se o důvěru a otevřenost k názorům. S respektem přistupujeme ke zkušenostem. Držíme slovo a dohodnutá pravidla. Upřímnost považujeme za přednost.

„U kurzů od České cesty vždy velmi oceňuji možnost dopředu si vyjasnit očekávání s lektorem a zároveň přípravu kurzu na míru pro potřeby týmu. Lektor mi vždy vyšel ochotně vstříc, uměl nastavit kurz tak, aby byl přínosný pro každého a navíc mi poskytl i cennou zpětnou vazbu po jeho ukončení.“

Hana Kořínková Head of B2C solutions & mobility services, E.ON Energie, a.s.
Sledujte nás na Instagramu

Chcete mít vždy nejnovější informace?

Připravujeme pro Vás instagramový účet.