Energie firemních akcí

FANUC – rodinný den

Brief


Společnost FANUC Czech s námi v roce 2018 opět naplánovala FANUC Rodinný víkend. Pro letošní rok šlo o téma Farmářem snadno a rychle. Celá akce byla koncipována jako neformální setkání a poděkování zaměstnancům za náročnou práci, takže byly pozvané i jejich manželky a děti.

- poděkování za dosavadní práci

- posílení pozitivních vztahů ve skupině

- společné zážitky pro celou rodinu

- aktivní odpočinek a zábava

Návrh řešení


Kde se neformálně potkat s kolegy a jejich rodinnými příslušníky a trochu je poznat?

Možností je mnoho, ale vyhrál společně strávený víkend.

Společně i samostatně putovali, řešili úkoly lehčího i těžšího rázu. Hráli a bavili se a především jsme všem účastníky nabídli nakouknout pod pokličku tradičního venkova - prostě fajn víkend s fajn lidmi.

Řekli o nás

"S Českou cestou jsme letos absolvovali již 3. společný FANUC weekend a řekl bych, že díky společnému poučení z předchozích akcí byl nejlepší. Program pro nás byl naplánován a zrealizován výborně. Lokalita nedaleko Sečské přehrady byla ideální, počasí se povedlo, a tak nám šlo farmaření od ruky. Jako velkou výhodu jsem spatřoval skutečnost, že se většina aktivit odehrávala mimo zázemí hotelu, a tak se aktivit účastnila většina účastníků, což bylo smyslem a cílem. Pokud nám rozpočet dovolí, tak chceme v tradici FANUC weekendů i nadále pokračovat."

Daniel Havlíček
Marketing manager | FANUC

Dejte nám vědět, co vás zajímá

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle našich zásad zpracování osobních údajů.