Energie firemních akcí

Energie pro vaše týmy

Sezona firemních akcí je v plném proudu. Ať jsou nazvané jakkoliv a určené pro kohokoliv, mají jedno společné. Ve všech jde o setkávání lidí s cílem propojit jejich emoce a myšlenky, pobavit je, zanechat v nich příjemné zážitky, které si spojí s vaší firmou.

Aby se to podařilo, musí vaši hosté (zaměstnanci, klienti, rodinní příslušníci) mít možnost najít si v programu něco, co budou chtít vyzkoušet všichni a tím budou mít možnost zážitky následně sdílet. Sestavit takový programový koncept chce dávku zkušeností, kreativity a času na jeho vymyšlení.

EFA

Víme, že to není jednoduché, ale myslíme si, že tahle cesta opravdu stojí za to, přinese vám největší radost, propojení a tím i zhodnocení investice do obdobné akce.

Občas dostaneme poptávku podobného znění: "Pozítří pošlete seznam a ceny aktivit, které děláte, my si případně vybereme!" Při takto sestavených akcích bychom raději nebyli… Pokud má firemní akce přinést maximální efekt, je třeba - už ve fázi zadání - se společně potkat, vysvětlit si vaše záměry akce a uvažovat o zájmech a potřebách účastníků.

EFA

Nabídka, vznikající z takové hlubší diskuse, vám přinese program opravdu na míru, a poté i akci, na které se budou společně bavit a setkávat opravdu všichni! Bez hlubší úvahy o scénáři vznikne jen pouť, nabídka atrakcí (pozor na žužu a cukrovou vatu!).

Proto prosím - věnujte čas přípravě vašich akcí už ve fázi poptávky, bavte se s námi, aby se pak opravdu bavili a povídali si i vaši lidé. A dejte nám na přípravu programové nabídky pro vás alespoň týden! :-)

Těším se na setkávání s vámi, ať už na našich akcí, nebo jen nad poptávkou.
Honza Polák, senior business developer