Mgr. Kristýna Šálková

Kristýna $person->peopleTitleSurname}

Kristýna působí jako kočí produktové řady Firemní akce. Kočí je vlastně manažer, ale v České cestě se rádi bavíme a děláme věci jinak.

Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého, mediální studia na Univerzitě Karlově, Doplňující pedagogické studium na VUT Brno a Studium pro manažery školských a neziskových organizací. Její profesní dráha byla podobně rozmanitá jako studia. Většinu pracovního času strávila na poli novinařiny a PR. Později zakotvila u zájmového vzdělávání, pečovala o volný čas dětí, teenagerů i dospělých. Dlouho působila jako lektorka tance, dnes tančí sama sobě pro radost. V současné době tvoří strategii a posouvá produktovou řadu Firemní akce, která se zaměřuje na společné zážitky a zábavu pro své klienty. Je pro ni důležitý optimismus – protože s úsměvem jde všechno lépe, profesionalita – protože záleží na tom, aby vše klapalo podle vašich požadavků, a detail – protože tvoří celek a dokáže přidat mnoho navíc.

V osobním životě je pro ni důležitá pohoda. Miluje poznávání nových míst – na jiných kontinentech, ale i „za rohem“. Ráda se pouští do věcí, které ještě nevyzkoušela, a nerada se vzdává.